CANÖREN İş Sağlığı ve Güvenliği Hizmetleri Ltd. Şti. | www.canorenosgb.com

KURUMSAL

kurumsal

İş güvenliği sektöründe '' CANÖREN '' markasıyla Çalışma ve Sosyal güvenlik Bakanlığından (ÇSGB) yetkilendirilmiş bir kuruluş olarak Maltepe merkezli firmasıyla İstanbul genelinde Anadolu ve Avrupa yakasında 100' ün üzerinde firmaya,1.000'in üzerinde çalışanın iş güvenliği ve sağlığı denetimlerini, eğitimlerini, planlamalarını kendi bünyesindeki A-B-C sınıfı iş yeri uzmanlarıyla, iş yeri hekimiyle ve idari kadrosuyla yürütmektedir.

BİZ KİMİZ ?

DYD GRUP
Olarak İstanbul Anadolu ve Avrupa yakası olmak üzere farklı sektörlerde hizmet vermekteyiz. Bizim önceliğimiz müşteri merkezli kaliteli ve sonuç odaklı iş yapmaktır. Faaliyetlerimiz olan İnşaat,Otomotiv,İş sağlığı ve güvenliği, Src Belgesi ,Psikoteknik ve K belgesi Danışmanlığı ve Gayrimenkul danışmanlığı hizmetlerimizle bize duyulan güvenin karşılığı olarak her zaman yanınızdayız.

a) ''Dyd grup inşaat '' olarak Kadıköy Bostancı merkezli firmamızla Anadolu yakasında butik işler yürütmekte olup proje geliştirme anlamında kentsel dönüşüm yasası kapsamında Kozyatağı - Kozy yanı- Papatya Apt; Bostancı- Camevler- Üçcelik apt; Göztepe-Feneryolu- Bahar Apt; Bostancı- Mimoza sok - Mimoza Apt. projelerinde faaliyetlerde bulunmuş yine Kadıköy ilçesinde farklı projelerde görüşmelerini yürütmektedir.

 b) Otomotiv sektöründe uzun yıllara dayalı tecrübesiyle etiler mahallesindeki ''Etiler Oto Kiralama''  markasıyla şirketlere filo araç kiralama hizmetini yürütmektedir.

 c) Gayrimenkul sektöründe ''Redhomes'' markasıyla Redhomes gayrimenkul Türkiye olarak yatırımcılara alternatif çözümlerle arazi,bina, avm, lüks konut,yazlık alım ve satımlarıyla aracılık etmektedir.

d) Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığı müfredatı konusuna hakim kadromuzla Src Belgesi, K Yetki belgesi ve Psikoteknik Belgesi danışmanlık hizmetlerini "Ekodan Danışmanlık" markası adı altında takip etmekteyiz.YETKİ BELGEMİZ
kurumsal